miejsce-na-reklame-top

Spotkanie Opalenickiej Izby Gospodarczej

W dniu 08.10.2014 r. odbyło się kolejne spotkanie Opalenickiej Izby Gospodarczej, gdzie wysłuchano kolejnego wykładu sędziego sądu okręgowego w Zielonej Górze, pana Arkadiusza Opali.

Pierwszy wykład dotyczył bezpieczeństwa prowadzeniu firm i zabezpieczeniu przed nieuczciwymi kontrahentami. Drugi wykład dotyczył przekształcenia osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą, w jedną ze spółek prawa handlowego. Cykl wykładów ceni się bardzo dużym zainteresowaniem.

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


trzy × = 12

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>