750x100

III Wolsztyńska Dziesiątka z udziałem Opaleniczan

W minioną niedzielę 1 czerwca w Wolsztynie po raz trzeci odbył się ćwierć maraton, czyli III Wolsztyńska Dziesiątka. W biegu wystartowało prawie 1000 biegaczy z których bieg ukończyło 930 biegaczy. Na owym wydarzeniu biegowym nie mogło również zabraknąć naszych Opaleniczan czyli rozbieganych członków OSP Opalenica, Opalenickiego klubu Biegacza oraz osób nie zrzeszonych z żadną Opalenicką organizacją.

Najlepszym biegaczem z Opalenicy który na mecie zameldował się z czasem 00:40:38 był Filipiak Leszek. Z Opalenickiego Klubu Biegacza najlepszą okazała się Honorata Janowicz która ze swoim czasem 00:49:17 zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Z ekipy Osp Opalenica z najlepszym czasem 00:57:26 dobiegł Jarosław Cyprian. Całą listę wyników w kategori open można znaleźć pod tym LINKIEM.

Wszystkim biegaczom gratulujemy i życzymy samych życiówek na kolejnych biegach. Poniżej krótka fotorelacja:

Zdjęcia ze strony: bieg.powiatwolsztyn.pl

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 × jeden =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>