Spotkanie po latach

Jeśli jesteś Absolwentem rocznika 1997-2000 Liceum Ogólnokształcącego w Opalenicy nie może Cię zabraknąć na spotkaniu w murach naszej szkoły.
Będą wspomnienia, możliwość porozmawiania z naszymi dawnymi Belframi czy Koleżankami i Kolegami. Zapowiada się także świetna zabawa!

Spotkanie po latach zaplanowano na 14 czerwca 2014 roku. W pierwszej, oficjalnej części, która rozpocznie się o godzinie 17:00 w budynku Liceum wspomnisz chwile, jakie nieodzownie wiążą się Twoimi młodzieńczymi latami. Będzie trochę o Nas, trochę o Naszych Nauczycielach, trochę o Naszej edukacji, aż wreszcie trochę o Naszym życiu około-naukowym. Wystarczy, że przyjdziesz…

Druga część spotkania odbędzie się w restauracji Galamix w Opalenicy. Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie obecności  i dokonanie wpłaty do końca maja 2014 r. w wysokości 75 zł na konto o numerze: 73102041440000650201755149 – Bank PKO SA (Iwona Zawieja, 64-330 Opalenica). W tytule prosimy o podanie imienia i nazwiska (uwaga: także nazwiska panieńskiego). Opłata obejmuje: menu grillowe, tort okolicznościowy, kawę i herbatę oraz zabawę przy DJ-u. Impreza rozpocznie się  o 19:00.

Do zobaczenia!

Organizatorzy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...