Piłka rugby w grze

Wtorek 15 kwietnia to dzień podwójnych rozgrywek w ramach Mistrzostw Europy w Rugby U18. O godzinie 12.00 rozpoczął się pojedynek między Portugalią i Szkocją. W zacięteym meczu wyraźnie lepsi byli Szkoci, którzy wygrali mecz wynikiem 31:11. Mimo zmiennej pogody na trybunach zasiadła spora grupa publiczności, głównie ze szkół. Dzieci i młodzież oklaskiwali sportowców, dopingując do gry.

Podczas meczu potrzebna była interwencja medyczna – zawodnik drużyny Portugalii ze złamaniem ręki zawieziony został do szpitala w Nowym Tomyślu.

Przerwę w grze uświetnił, jak zwykle, profesjonalny występ grupy tanecznej OKEY (JUMPY), która zaprezentowała się w nowych strojach i doskonałej formie. W tym miejscu serdeczne podziękowania dla instruktora Pani Beaty Ziobro za pomoc, otwartość i życzliwość w zorganizowaniu części artystycznej.

Źródło: Opalenica.pl z dnia 15.04.2014

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...