Informacja o rozgrywkach w rugby

MEU18_EuroRugby_logo

Informujemy Mieszkańców Gminy Opalenicy i wszystkich zainteresowanych, że w dniach 11 – 19 kwietnia br. na Stadionie Miejskim w Opalenicy odbędą się 4 mecze w ramach Mistrzostwa Europy w Rugby U-18. Harmonogram meczów:

piątek 11 kwietnia: g. 14.00 – uroczyste otwarcie mistrzostw i mecz Irlandia – Gruzja,
wtorek 15 kwietnia: g.12.00 – pierwszy mecz, g. 16.00 – drugi mecz,
sobota 19 kwietnia: g. 11.00 – mecz o 7 miejsce.

Wstęp na mecze jest wolny, ale biletowany w sposób symboliczny, ponieważ na stadion nie może wejść więcej kibiców niż pomieszczą trybuny. Symboliczne bilety przekazane zostaną do szkół w Gminie Opalenicy, a pozostali zainteresowani będą mogli je odbierać w MGOK „Taklamakan”, Biurze Promocji, Rozwoju oraz Zarządzania Funduszami w Urzędzie Miejskim ( pokój 12 ). Będzie również możliwość nabycia biletu tuż przed każdym meczem na stoisku przed wejściem na stadion.

Gminny Zespół ds. ME w Rugby zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców, szczególnie ulicy Poznańskiej i Parkowej o udekorowanie domów flagami Polski, UE i Opalenicy. Mieszkańcy tych ulic otrzymali flagi z Urzędu Miejskiego na EURO 2012.

W Grodzisku Wlkp. zakwaterowane będą drużyny, które rozegrają mecz w Opalenicy i pojadą na stadion przez centrum miasta dlatego udekorowanie miasta z pewnością stworzy sportową i przyjazną atmosferę.

Źródło: Opalenica.pl z dnia 10.03.2014

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...