Dakowski Dwór

BRĄZ NA IV MISTRZOSTWACH POLSKI

W dniach 22-23 lutego 2014 w hali widowiskowo – sportowej w Luboniu (Poznań) odbyła się czwarta edycja Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu-jitsu No Gi (bez kimon). Była to kolejna wielka impreza organizowana przez Alliance Team. Na mistrzostwach zjawiło się ponad tysiąc zawodników i zawodniczek, by walczyć o mistrzowski tytuł.

   Ekipa Frącek Gold Team z Głupoń również wystawiła swoich zawodników wśród których znalazła się uczennica naszej szkoły Dominika Szober z klasy 4 TIE. Po dwóch bardzo emocjonujących walkach Dominika stanęła na 3 stopniu podium w kategorii kobiet do -56,49kg.

    W Klubie Frącek Gold team w Głuponiach Dominika trenuje już ponad dwa lata. Jest posiadaczką niebieskiego pasa, a w listopadzie ubiegłego roku zajęła 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Brazylijskiego Jiu-jitsu w kategorii niebieskich pasów do 56 kg, poprawiając wynik z wcześniejszych mistrzostw gdzie zdobyła 3 miejsce.

Małgorzata Kurek

Źródło: zs-opalenica.pl/

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


osiem × 3 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>