BRĄZ NA IV MISTRZOSTWACH POLSKI

W dniach 22-23 lutego 2014 w hali widowiskowo – sportowej w Luboniu (Poznań) odbyła się czwarta edycja Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu-jitsu No Gi (bez kimon). Była to kolejna wielka impreza organizowana przez Alliance Team. Na mistrzostwach zjawiło się ponad tysiąc zawodników i zawodniczek, by walczyć o mistrzowski tytuł.

Ekipa Frącek Gold Team z Głupoń również wystawiła swoich zawodników wśród których znalazła się uczennica naszej szkoły Dominika Szober z klasy 4 TIE. Po dwóch bardzo emocjonujących walkach Dominika stanęła na 3 stopniu podium w kategorii kobiet do -56,49kg.

W Klubie Frącek Gold team w Głuponiach Dominika trenuje już ponad dwa lata. Jest posiadaczką niebieskiego pasa, a w listopadzie ubiegłego roku zajęła 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Brazylijskiego Jiu-jitsu w kategorii niebieskich pasów do 56 kg, poprawiając wynik z wcześniejszych mistrzostw gdzie zdobyła 3 miejsce.