Opalenica – wypadek na ul. Wyzwolenia

W środę 19.02.2014 około godziny 14-tej w miejscowości Opalenica na ul. Wyzwolenia doszło do wypadku drogowego. Obecni na miejscu policjanci ustalili, że kierująca samochodem osobowym Seat Alhambra 58-letnia mieszkanka gminy Opalenica, na prostym odcinku drogi nie zachowała należytej ostrożności i niezbędnego odstępu między pojazdami i doprowadziła do zderzenia z osobowym Oplem Corsą. Najbardziej pokrzywdzona była kierująca Opla Corsy, która z podejrzeniem złamania kręgu szyjnego C-2 została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Nowym Tomyślu.

W środę 19.02.2014 około godziny 14-tej oficer dyżurny nowotomyskiej komendy został powiadomiony przez dyspozytorkę Pogotowia Ratunkowego w Nowym Tomyślu o wypadku drogowym, który miał miejsce w Opalenicy na ul. Wyzwolenia.

Wystarczy chwila nieuwagi, roztargnienia, aby doszło w konsekwencji do zdarzenia drogowego. Tak było i tym razem. 58-letnia kierująca Seatem Alhambra – mieszkanka gminy Opalenica-  na prostym odcinku drogi, nie zachowała należytej ostrożności i niezbędnego odstępu między pojazdami, doprowadzając do uderzenia w tył osobowego Opla Corsy.

Na miejscu przybyły służby ratunkowe, które udzieliły natychmiastowej pomocy. Najbardziej pokrzywdzoną była 73-letnia kierująca Oplem Corsą. Z podejrzeniem złamania kręgu szyjnego C-2 została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Nowym Tomyślu. Policja apeluje o większą rozwagę i koncentrację za kierownicą. Przeprowadzone postępowanie w tej sprawie wyjaśni dokładnie przebieg, okoliczności oraz przyczyny zaistniałego wypadku

Źródło: KPP Nowy Tomyśl

You may also like...

Loading Facebook Comments ...