Dane statystyczne GUS

Jaka jest powierzchnia naszej gminy, jakie jest zagęszczenie ludności, ile wynoszą dochody oraz wydatki naszej gminy, oraz ile kobiet przypada na 100 mężczyzn? Dla zainteresowanych mieszkańców naszego miasta pragnący pogłębić wiedzę na temat gminy zapraszamy do przejrzenia Statystycznego Vademecum Samorządowca opracowanego przez GUS. Stan na 2011 rok.

W celu zapoznania się ze szczegółami prosimy kliknąć tutaj: GMINA OPALENICA

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...